سرگرمی:یک رئالیتی شو به شبکه افق می‌آید/ «یه کار خوب» با موضوع کارآفرینی

2.jpg
استانداردبخش سرگرمی پورتال آسمانه تقدیم میکند

یک رئالیتی شو به شبکه افق می‌آید/ «یه کار خوب» با موضوع کارآفرینی

یک رئالیتی شو به شبکه افق می‌آید/ «یه کار خوب» با موضوع کارآفرینی

تهیه کننده برنامه «یه کار خوب» با اشاره به اینکه زمان پخش برنامه احتمالا از خردادماه باشد بیان کرد که این اثر یک رئالیتی شو است که اکنون در مرحله تدوین قرار دارد.

 به گزارش نهانه،محمد ساسان با اشاره به برنامه «یه کار خوب» که قرار است از شبکه افق پخش شود، گفت: این برنامه نوعی رئالیتی شو است و اکنون بسیاری از برنامه های دنیا را بر اساس این ساختار می سازند.

وی ادامه داد: رئالیتی شو نه کاری داستانی است و نه مستند اما از هر دو به نوعی بهره گرفته است. به طور مثال مسابقه های تلویزیونی یک مسیر مشخصی دارد همانطور که آثار داستانی، فیلمنامه معینی دارد و یا برنامه هایی مثل «رالی ایرانی» و «دستپخت» مسیر مشخصی دارند و افراد به شکلی واقعی و مستند در این مسیر قرار می گیرند.

ساسان با اشاره به برنامه خود و افرادی که در آن حضور دارند، یادآور شد: در این برنامه افرادی شرکت می کنند که ادعا دارند کارآفرین هستند و ما در این برنامه فضایی را برای آنها فراهم می کنیم تا استعدادهای بالقوه خود را بالفعل کنند و خود را با کارهایی که انجام می دهند تامین اقتصادی کنند. حتما نیاز نیست یک نفر سرمایه زیادی داشته باشد تا کاری را راه بیندازد بلکه ایده های کارآفرینی گاهی نتایج اقتصادی بیشتری دارند.

وی درباره این شرکت کنندگاه توضیح داد: ما قبل از ساخت برنامه برای افرادی که ادعای کارآفرینی دارند فراخونی منتشر کردیم و از ۶۰ نفر که ثبت نام کرده بودند، تست گرفتیم. از بین آنها ۹ نفر انتخاب شدند و بعد از آن فصل اول این برنامه را با ۱۱ قسمت تولید کردیم.

ساسان در پایان با اشاره به مرحله فعلی تولید «یه کار خوب» اظهار کرد: ضبط برنامه به پایان رسیده است و اکنون در مرحله تدوین قرار دارد و احتمالا از ابتدای خرداد هم در کنداکتور پخش قرار بگیرد.

مهر

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.

کسب درامد از سایت و وبلاگ و شبکه های اجتماعی تبادل لینک رایگان|ثبت آگهی|دانلود آهنگ جدید|نیازمندی رایگان|عکس جدید|کد دادن به ریموت|نصاب لوستر|


لینک منبع

پاسخ دهید